Wooky pro počítače, notebooky nebo tablety s operačním systémem Windows

Stáhněte si Wooky! Získejte přístup k tisícům eKnih, eČasopisů a audioknih. Můžete číst eKnihy, eČasopisy nebo poslouchat audioknihy na jakémkoli počítači, notebooku či tabletu. Stačí jen spustit aplikaci Wooky a můžete si zpříjemnit chvíle doma ve škole nebo v práci. Na výběr máte nejen tisíce eKnih, které jsou zdarma, ale i širokou nabídku novinek, bestsellerů a eKnih od méně známých autorů. Nemáte-li čas číst, můžete si vybrat nějakou audioknihu či strávit svůj čas u čtení eČasopisu.

Pro zařízení s Windows jsme připravili dvě verze aplikace Wooky. První verze je určena jen pro počítače a notebooky, kterou si můžete stáhnout zde. Pro správnou funkci této verze musíte mít nainstalovaný .NET Framework 4.

Pro počítače, notebooky nebo tablety s operačním systémem Windows 8.1 nebo vyšší verze jsme připravili Wooky aplikaci ve stylu Metro. Tuto verzi naleznete ke stažení zdarma ve Windows Store zde.

Stáhněte si Wooky čtečku zde:

 
 
 

Čtěte s Wooky na počítači, notebooku nebo tabletu

Čtečka Wooky vám umožní odnést si svou knihovnu kamkoli s sebou.

Čtěte již za pár minut! Nainstalujte si staženou aplikaci Wooky!

Zadejte do čtečky své přihlašovací jméno a heslo z ebux.cz a propojte čtečku se svým účtem.

V části Knihovna najdete eKnihy, eČasopisy a audioknihy, které jste si na ebux.cz zakoupili nebo ukázky, které chcete vyzkoušet. Vyberte a stáhněte si eKnihy, které chcete ve svém počítači, notebooku či tabletu číst.
Stahované eKnihy se vám objeví v části Čtu. Seřaďte je dle svých preferencí.
Stačí jeden klik na vybranou knihu a můžete číst! Otáčejte strany jedním kliknutím.
Upravte si čtečku tak, jak vám to vyhovuje - vyberte si velikost písma, barvu písma i pozadí.
Vyhledávejte v textu eKnihy a označte si důležitá místa záložkami.

 

Hotline