Hudební nauka

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 20 
1 2 poslední následující

Stýskání zakázáno

( Soňa Červená ) ( Soňa Červená )
Audiokniha Stýskání zakázáno obsahuje četbu ze stejnojmenné knihy Soni Červené. Účinkují Soňa Červená, Pavlína Štorková a Miroslav Zavičár. Rozhlasová úprava a režie Jan Sklenář. Málokdy se stává, že se někdo rozhodne vydat příběh o příběhu, který tomuto příběhu předcházel.
ebux cena 269 Kč
 
 

Porgy a Bess

( George Gershwin ) ( George Gershwin )
Příběh starého mrzáka Porgyho a krásné Bess poznáte díky dramatizaci Jana Jiráně podle libreta Iry Gershwina a DuBose Heywarda. Zazní v podání známých českých herců s ukázkami hudebních pasáží jednoho z nejslavnějších děl světové operní literatury.
ebux cena 199 Kč
 
 

Jakobín

( Antonín Dvořák ) ( Antonín Dvořák )
Víte, kdo je to jakobín? A proč se tak říká i tajemnému cizinci, který nečekaně zavítá do svého rodného města v Čechách a převrátí tu během jediného dne všechny zdejší pořádky naruby? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví dramatizace Jana Jiráně podle libreta Marie Červinkové-Riegrové a Františka
ebux cena 199 Kč
 
 

Život v rytmu swingu

( Karel Kozel, Vilda Dubský, James Pierpont, Jiří Traxler, Ira Gershwin, Buddy G. De Sylva, Jaromír Jasný, Jaroslav Kurfürst, Herbert Magidson, Ballard Mac Donald, Ben Oakland, Al Goodhart, George Tibbles, Ramez Idriss, Francis Craig, Kermit Goell, Alex Kramer, Sam Martin, Joan Whitney, Edith Giovanna Gassion, André Hornez, Frank Loesser, Ben Trace, Albert J. Trace, Irving Berlin, Haven Gillespie, Jaroslav Mangl, Charles Tobias, Cole Porter, Nat Simon, Rudolf Jurist ) ( Karel Kozel, Vilda Dubský, další ... )
Vydavatel: SUPRAPHON
Jazyk: český
Obsahuje dobové nahrávky s R. A. Dvorským, Arnoštem Kavkou, Inkou Zemánkovou, Sestrami Allanovými, Jiřinou Salačovou, Hanou Vítovou, Rudolfem Cortésem, Orchestrem Karla Vlacha a dalších Audiokniha o legendě českého swingu doplněná speciálním hudebním albem originálních
ebux cena 229 Kč
 
 

Její pastorkyňa - Nebojte se klasiky! 22

( Leoš Janáček ) ( Leoš Janáček )
Víte, koho z mlynářských bratrů Buryjů miluje na počátku příběhu půvabná vesnická dívka Jenůfa a kterého si nakonec vezme za manžela? A znáte strašné tajemství, které v sobě ukrývá Jenůfina pěstounka, vdova Kostelnička? Na tyto otázky vám odpoví dramatizace Jana Jiráně...
ebux cena 199 Kč
 
 

Nebojte se klasiky - Don Giovanni

( Wolfgang Amadeus Mozart ) ( Wolfgang Amadeus Mozart )
Víte, proč známý svůdník Don Giovanni zabil sevillského komtura, který ho přišel později ze záhrobí potrestat za jeho hříchy? A co je vlastně obsahem velmi zvláštního zápisníku, jehož majitelem je Giovanniho sluha Leporello?
ebux cena 199 Kč
 
 

Nebojte se klasiky - KOMPLET Hudební nástroje 17-20

( Ladislav Reich, Jiří Litoš ) ( Ladislav Reich, Jiří Litoš )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Nový komplet populární edice, která uvádí do světa klasické hudby trochu neklasicky, ale o to zajímavěji. Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak, Žesťové nástroje aneb Jak troubí potrubí, Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo a Bicí nástroje a klavír aneb Uhoď hřebíček
ebux cena 699 Kč
 
 

Nebojte se klasiky - Bicí nástroje a klavír 20

( Ladislav Reich, Jiří Litoš ) ( Ladislav Reich, Jiří Litoš )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?
ebux cena 199 Kč
 
 

Nebojte se klasiky - Žesťové nástroje 19

( Ladislav Reich, Jiří Litoš ) ( Ladislav Reich, Jiří Litoš )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Na začátku byla roura. A někdo, kdo do té roury fouknul! Narodily se žesťové nástroje. Proč ale vypadají jako zakroucené vedení ústředního topení? Který se nástroj umí s tóny klouzat, jako na tobogánu? Jak zní neduživý pozoun? Hraje lesní roh v lese? A co je to dusítko?
ebux cena 199 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 
1 2 poslední následující

Hotline