Young Adult

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 
1

Nimbus

( Neal Shusterman ) ( Neal Shusterman )
Rowan se rozhodl, že na vlastní pěst napraví cech smrtek a podrobí jej zkoušce ohněm – a to doslova. Po zimním konkláve zmizel v ústraní a od té doby podniká útoky na zkažené smrtky — nejen ve StředoMerice, ale na celém kontinentu. Stal se z něj lidový hrdina – smrtka Lucifer – ...
ebux cena 299 Kč
 
 

Soběstačný

( Zuzana Dostálová ) ( Zuzana Dostálová )
Štěpánovi je jedenáct a celý jeho svět závisí na dospělých. Jenže co si počne ve chvíli, kdy se jeho táta nejspíš zbláznil — odstěhoval se, nechal si narůst plnovous a z kalhot mu koukají kotníky.
ebux cena 299 Kč
 
 

Nejkrásnější dárek

( Theo Addair, Radek Blažek, Klára Nováková, Kateřina Šardická, Alžběta Bílková, Magdalena Mintová , Anna Musilová, Aleš Novotný, Kateřina Doležalová ) ( Theo Addair, Radek Blažek, další ... )
"DVANÁCT AUTORŮ. DVANÁCT PŘÍBĚHŮ. Společným jmenovatelem dvanácti young adult povídek současných českých autorů je období vánočních svátků, během nichž se odehrávají.
ebux cena 249 Kč
 
 

Smrtka

( Neal Shusterman ) ( Neal Shusterman )
Vydavatel: Témbr
Jazyk: český
První část strhující nové knižní série od Neala Shustermana, autora čtenářského hitu Bez šance. Ve světě budoucnosti lidstvo zvítězilo nad nemoci, stárnutím a nakonec i nad smrtí. Nikdo neumírá a Zemi hrozí přelidnění. Jedinými, kdo může ukončit život, jsou tak „smrtky“.
ebux cena 299 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 
1

Hotline