Podnikání, ekonomie, finance > Ekonomie > Ekonomické publikace

 
(R)evoluční ekonomie: O systému a lidech

(R)evoluční ekonomie: O systému a lidech

Autor: David Graeber, Roman Chlupatý, PhDr. Tomáš Sedláček, Ph.D.
Nakladatelství: Nakladatelství 65. pole
Počet stran: 136 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 148 Kč ušetříte 34% ebux cena 98 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o e-knize (R)evoluční ekonomie: O systému a lidech

Respektovaný ekonom Tomáš Sedláček si s publicistou Romanem Chlupatým k debatě přizval amerického anarchistu Davida Graebera, jednoho z vůdců světového hnutí Occupy, ale též uznávaného antropologa a autora světového bestselleru Dluh: prvních 5000 let.

(R)EVOLUČNÍ EKONOMIE: O SYSTÉMU A LIDECH je střetem dvou pohledůna životaschopnost systému, ve kterém žijeme. Férově vedená diskuze refl ektuje stále častěji kladenou otázku: Je možné současný dům jen poopravit, anebo je lepší (či nevyhnutelné) ho strhnout a postavit nový o kus dál? 

Rozhovor nabízí stravitelné, inspirující a místy provokativní zamyšlení nad tématy, která hýbou světem. Tomáš Sedláček, autor mezinárodního bestselleru Ekonomie dobra a zla, zde dostává prostor představit své názory v novém kontextu, který mu evidentně svědčí. 

Kniha volně navazuje na úspěšný první svazek edice Double, Soumrak homo economicus. Rozhovor Tomáše Sedláčka s kanadským matematikem Davidem Orrellem vyvolal debatu v odborných i laických kruzích, byl přeložen do tří jazyků a vyšel také jako audiokniha.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline